Povánoční vrácení zboží za poukaz

Pro všechny objednávky uskutečněné od 26.9.2023 do 20.12.2023 včetně nabízíme zdarma prodlouženou možnost výměny do 15.1.2024 (do 15.1.2024 musí být zboží prokazatelně nejpozději odesláno zpět k nám)

Můžete tak na Vánoce nakoupit včas a bez obav. Kdyby zboží náhodou nesedlo, tak Vám jej vyměníme za jakékoli jiné.

Jak to bude probíhat? Stačí nám poslat zboží zpět (jedním ze způsobů v sekci https://www.galantra.cz/vraceni/) s poznámkou "povánoční výměna".

Následně Vám za vrácené zboží vystavíme kupón na další nákup v hodnotě vráceného zboží (poštovné ani dobírkovné se nezapočítává) a pošleme Vám jej emailem. Tento kupón bude mít platnost minimálně 6 měsíců a můžete jej uplatnit na zboží dle Vaší libosti.

Pravidla:

Zboží musí být pro vrácení za poukaz neznečištěné, nepoškozené, neparfémované, neprané a ideálně v původním obalu (to je i podmínkou vrácení u dárkových sad - dárková sada může být vyňata z igelitového obalu, ale dárkový obal sady budeme potřebovat zpět).

Tato bonusová služba nenahrazuje zákonem stanovenou možnost odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Jedná se o doplňkovou možnost navíc.

Nevztahuje se na dárkové poukázky.

Zpracování budeme provádět po novoroční inventuře (po 10.1.2024).

Vyhrazujeme si možnost vrácení peněz standardním způsobem namísto vystavení slevového kupónu.