Zkoušení zboží a odstoupení ve lhůtě 14 dnů od přijetí dle zákona

V případě, že budete chtít zboží vrátit nebo vyměnit, je ideální, aby bylo opatřeno originálními visačkami a bylo v originálním obalu (pokud jste visačky odstřihli, nevadí, přiložte nám je zpět odstřižené, zboží však přijmeme dle zákona zpět i bez visaček a originálního obalu). Zboží musí být neprané, neopotřebené, spodní prádlo zkoušené pouze přes vlastní čisté prádlo (z hygienických důvodů), neparfémované, neznečištěné, neponičené nadměrným používáním nad rámec vyzkoušení.

V případě porušení těchto zásad může být z naší strany účtováno snížení hodnoty zboží. Snížení hodnoty zboží může být v souladu se zákonem i vyjádřením České obchodní inspekce až o 100%, pokud je zboží dále neprodejné.

Více informací o snížení hodnoty zboží naleznete na: https://www.coi.cz/faq/d-muze-mi-prodavajici-vratit-jen-cast-kupni-ceny/

Obecně je nutné se ke zboží, které si přejete ve lhůtě pro vyzkoušení vrátit, chovat tak, jako byste si jej zkoušeli v kamenném obchodě.

Látkové roušky nelze z hygienických důvodů vrátit (odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní), pokud byly vyňaty z originálního obalu.

Tyto podmínky se nevztahují na reklamace, které se řeší odlišným způsobem.

Podrobnější informace k vrácení / výměně naleznete (včetně formuláře pro vrácení) v návodu k vrácení ZDE. V případě jakýchkoli dotazů se nám ozvěte na info@galantra.cz. Jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den.